Euro Truck Simulator 2 Download za darmo

Euro Truck Simulator 2 jest to symulacyjna gra stworzona przez studio SCS Software w 2012 roku. Tytuł do dnia dzisiejszego króluje na rynku gier o symulatorach życia.

W tej grze jako symulację odbywany przejazdy ciężarówkami pomiędzy różnymi miastami w Europie. Dzięki dodatkom możemy rozszerzać zawartość gry i odblokowywać kolejne trasy, miasta oraz kraje, które możemy odwiedzić z ładunkami.

Już na samym starcie gdy uruchamiamy grę, możemy założyć naszą pierwszą firmę w świecie gry i wybrać miasto na naszą bazę. Lecz zanim firma zacznie funkcjonować wedle naszych potrzeb, musimy najpierw, zarobić trochę pieniędzy zatrudniając się, jako kierowca na ciężarówki dostępne na rynku ładunków.

Gdy już zarobimy odpowiednią sumę, będziemy zdolni do kupna naszego pierwszego ciągnika u dealera samochodowego. Zachęcamy również do pobrania więcej darmowych gier komputerowych na https://grandgamer.pl/.

Euro Truck Simulator 2 Download

W grze możemy znaleźć wiele licencjonowanych marek pojazdów takich jak Mercedes, Volvo, Scania, MAN. Z czasem gdy zaczniemy zarabiać więcej, możemy pozwalać sobie na coraz to lepsze ciężarówki, dodatkowo każdą z ciężarówek możemy personalizować w wielu płaszczyznach i dodawać różne znaki szczególne. Ważnym aspektem jest też to, że możemy ulepszać nasze tiry, kupując lepsze zawieszenie, mocniejszy silnik, czy też lepsze opony.

Podczas podróży po świecie można natrafić na stacje benzynowe w celu uzupełnienia paliwa oraz parkingi zlokalizowane wzdłuż autostrad, czy też na przejściach granicznych oraz w motelach, aby zregenerować siły kierowcy, bez której nie może on wykonywać swojej pracy.

Do gry zostały dodane punkty poboru opłat, na których kierowca może zapłacić za przejechany odcinek autostrady, co dodaje realizmu w grze. Tak samo sprawa ma się na przejściach granicznych, gdzie trzeba się zatrzymać i okazać dokumenty, by przebyć granicę z niektórymi krajami. Sytuację taką można spotkać np. przy wjeździe na Litwę.


Sprawdź również: GTA San Andreas Download za darmo


W ciągu ostatnich 9 lat w grze ukazano nam mnóstwo dodatków, które rozszerzają nam mocno pole do popisu jeżeli chodzi o miasta Europy. Początkowo zawierała 72 miasta, w tym 3 miasta polskie, a były to Szczecin, Poznań i Wrocław. W odzwierciedleniu do rzeczywistości są one wielokrotnie mniejsze i trzeba proporcje brać z przymrużeniem oka.
Razem ze wszystkimi obecnie dodatkami Euro Truck Simulator 2 obecnie posiada liczbę miast przekraczającą mocno 150. Na 2022 rok jest zaplanowany już kolejny dodatek, który ma odblokować dla naszego użytku tereny Rosji. W kwietniu bieżącego roku został wydany dodatek, który znów ukazał nam tereny Europy z całkowicie innej strony, czyli Hiszpanię, Portugalię, Gibraltar oraz Księstwo Andory.

Pod koniec 2013 roku do gry została dodana platforma społecznościowa: World of Trucks. Przy jej pomocy wirtualni kierowcy mogą dzielić się swoimi zdjęciami, zmienić rejestrację na ciągniku w grze, czy też dodać własnego awatara.
Dzięki tej platformie razem z aplikacją Truckers.eu możemy grać na serwerach multiplayer i razem z innymi graczami budować nasze wirtualne firmy, oraz wspólnie przemierzać tereny europy za pomocą naszej poczciwej ciężarówki.


Sprawdź również: The Sims 2 Download za darmo


Do dnia dzisiejszego ETS 2 jest stale rozwijany i aktualizowany. Twórcy starają się dodawać coraz więcej miejsc, które możemy odwiedzać w grze. Warto też wspomnieć, że do naszej dyspozycji poza zwykłymi ciągnikami jest też samochód osobowy, a dokładnie jest to Skoda Octavia najnowszej generacji, lecz prawdopodobnie prawa autorskie na licencję pojazdu były za drogie, gdyż model nie jest sygnowany znakiem towarowym ramki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *