Forza Horizon 3 Download za darmo

Forza Horizon 3 ujrzała światło dzienne w roku 2016 za sprawią studia Microsoft Studios. Cykl gier wyścigowych, który na całym świecie jest odbierany bardzo pozytywnie, a czasami oczekiwania względem Forzy są większe niżeli względem serii Need for Speed.

Cała idea gry nie zmieniła się w stosunku do dwóch pierwszych odsłon. Nadal uczestniczymy w motoryzacyjnym świecie, gdzie motywem przewodnim są imprezy samochodowe z wyścigami. Jest jednak zauważalna zmiana, gdyż teraz gracz wciela się nie tylko w rolę uczestnika, ale również organizatora. Sprawia to, że cały festiwal jest o wiele ciekawszy niżeli w poprzednikach. Konfiguracją padają takie rzeczy jak lokacja wyścigu, czas ich rozpoczęcia oraz muzyka podczas całego festiwalu.

Forza Horizon 3 Download

Bardzo dużą zmianą w porównaniu do poprzednich odsłon, gdzie gościć na festiwalach mogliśmy w Europie oraz Kolorado w Stanach Zjednoczonych, tak teraz nasze przygody będą rozgrywać się w Australii. Ukazane nam będą różnorodne tereny np. plaże lub przydrożne jaskinie pełniące formy tuneli. Obszar prezentowany w grze jest także praktycznie dwukrotnie większy od swoich poprzedników, co daje nam tylko więcej pola do zabawy w różnych wyścigach.


Sprawdź również: The Sims 2 Download za darmo


Forza Horizon 3 była także pierwszą odsłoną serii, która została wydana nie tylko na konsole Xbox, lecz także na komputery PC. Dodatkowo do tego faktu dołączono system cross platformowego rozgrywania wyścigów, czyli możliwości grania ludziom połączonym przez Xboxa razem z graczami z Pct’a.

Poza dostosowywaniem własnych imprez wyścigowych możliwe jest także zakup oraz tuningowanie naszych pojazdów w bardzo obszernym do tego systemie. Zmianą może podlegać prawie wszystko. Możemy z samochodu zdjąć nawet karoserię i zostawić sam szkielet pojazdu z siedzeniem kierowcy. Możemy zwiększać osiągi, dodawać lepszy zestaw hamulców, lub poprostu podrasować wygląd naszego pojazdu.

Nowe pojazdy

Razem z kolejną odsłoną Forzy, dotarły do niej kolejne licencjonowane marki pojazdowe, oraz kilka samochodów prototypowych, które w realnym świecie zatrzymały się na tej fazie. W grze mamy za to okazję przejechać się tymi bestiami. Znajdziemy tu pojazdy szwedzkiej marki Koenigsegg, które są typowo pojazdami torowymi, rozpędzającymi się do zawrotnych prędkości.

Zawsze chciałeś przejechać się Lambo, lub Nissanem GTR? Tutaj to żaden problem. Za zdobyte pieniądze w grze podczas festiwali możesz kupić dowolny pojazd z salonu, albo jest także możliwość rynku wtórnego. O co chodzi dokładnie?

Chodzi o to, że teraz jest możliwość sprzedawania pojazdów na publicznym rynku, podobnie jak w Forza Horizon 4 Download. Jeżeli jakiś pojazd nam się znudził i np. zbieramy sobie na inny, to wtedy możemy wystawić ofertę na rynku za jakąś rozsądną kwotę i czekać aż się sprzeda, zwalniając nam miejsce w garażu.

Forza Horizon 3 przeszła dość dużą zmianę w całym silniku graficznym. Pojazdy w grze wyglądają o wiele lepiej i dokładniej w porównaniu do poprzednich części. Lokacje przedstawione w grze są bardzo ładne i klimatyczne, co też wpływa na pozytywny odbiór.

Cała ścieżka audio zaimportowana do gry z dźwiękami pojazdów potrafią od ryku niektórych silników wręcz pobudzić ciarki na ciele. Microsoft wydając kolejną odsłonę, postawiło poprzeczkę bardzo wysoko nie tylko dla innych twórców gier wyścigowych, lecz nawet dla samych siebie.

Nie jestem pewnie czy będą w stanie szybko przebić swój sukces, lecz znając życie, dowiemy się tego z premierą kolejnej części, gdyż Microsoft już teraz informuje, że nie poprzestaje na trzeciej odsłonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *