Forza Horizon 4 Download za darmo

Forza Horizon 4 za darmo zadebiutowała we wrześniu 2018 roku. Gra wydana przez Microsoft, jak i cała seria wstecz cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Festiwale wyścigowe zostały usprawnione jeszcze bardziej względem poprzednika, oraz dodano mnóstwo nowych licencjonowanych marek samochodowych jak i ich wiernie odzwierciedlonych modeli.

Forza Horizon 4 Download

Gra jest dostępna zarówno na komputerach stacjonarnych jak i platformie Xbox, gdzie od 2020 roku także na nowej generacji konsol. Obecnie najnowszy twór Microsoft w temacie dowolnych wyścigów samochodowych jest światowym liderem i nawet seria gier Need For Speed, która także posiada swoją rzeszę fanów, nie jest w stanie przebić popularności Forzy Horizon 4 za darmo.

Gra kładzie bezpośredni nacisk na grę w sieci, lecz można grać także offline, lecz mimo to największe emocje odczuć możemy, ścigając się w różnych festiwalach z innymi graczami.

Dynamiczna pogoda przedstawiona w Forza Horizon 4 za darmo obrazuje zmiany pór roku, a środowisko świata może się zmienić całkowicie i zależy właśnie od tych pór roku. W Edynburgu można doznać nagłego zlodowacenia w sezonie zimowym, który pozwala graczom jeździć po lodzie, a wrażenia z takiej jazdy są fenomenalne.

Pory roku są ustawione z góry przez twórców na ich dedykowanych serwerach, więc niestety nie możemy nimi dowolnie manipulować, a jedynie możemy czekać na nadejście mroźnej zimy lub upalnego lata.

Pięknie także prezentuje się złocista jesień. Jest to coś, co trzeba zobaczyć na własne oczy! Same pory roku zmieniają się w grze co tydzień, by nie czekać realnego pół roku na takie zmiany. W każdy czwartek około godziny 14:30 możemy doświadczyć takiego procederu.

Co nowego w Forza Horizon 4 za darmo?

W grze rozwinięto mocno różne typy festiwali względem Forzy Horizon 3. Teraz także możemy praktycznie od zera zbudować każdy kupiony wcześniej samochód. Możemy zrobić z niego demona prędkości na prostej, lub solidny driftowóz, który co prawda najszybszy nie będzie, ale soczyście wejdzie w każdy zakręt z pełną precyzją. Wiele takich zmian pochłania wiele czasu w kreatorze i jest to dlatego kolejna ogromna zaleta nowej Forzy.

Tym razem w czwartej odsłonie jednak nie postawiono na konkretną lokację w Europie albo reszcie świata. Teraz mamy możliwość przemieszczania się po ogromnej mapie, gdzie zaoferować nam ona może między innymi łąki przeładowane kwiatami, lasy wypełnione drzewami, czy też zburzone domy w niewielkich mieścinkach. Miejsca te wedle deweloperów znajdują się na terenie Wielkiej Brytanii, aczkolwiek żadne z tych miejsc nie jest zatytułowane oficjalnymi nazwami miast, bądź miejscowości.

W grze ponownie możemy napotkać wiele unikatowych samochodów. Wiele z nich możemy także otrzymać za wykonanie pewnych czynności w grze, lecz na start także otrzymamy pakiet samochodów. Kolejne samochody możemy wygrywać podczas festiwali ścigając się z innymi, lub za zarobione pieniądze z wyścigów możemy kupić samochód na publicznej giełdzie.

Wystarczy, że wpiszemy tam model auta, którego poszukujemy i po chwili ukażą nam się setki ofert od graczy, którzy już znudzeni konkretnym pojazdem robią sobie miejsce w garażu poprzez sprzedaż.


Sprawdź również: GTA 5 Download za darmo


Dostępnych jest też wiele wersji specjalnych tych samych pojazdów, które także zdobyć się można tylko podczas jednorazowych zdarzeń w grze, które napędzają twórcy. Warto wyczekiwać eventów, gdyż można na nich sporo się wzbogacić.

Forza Horizon 4 Download obecnie deklasuje wszystkie inne gry z gatunku wyścigowych. Nigdzie indziej nie znajdziemy tak prostego w obsłudze interfejsu połączonego z tak świetną rozgrywką oraz tak cudowną grafiką. A właśnie, skoro o grafice mowa to jeszcze słów kilka.

Gra wygląda wręcz przecudownie. Czasem da się ją pomylić z realnymi obrazami w prawdziwym świecie. Modele pojazdów wyglądają jak rodem wyjęte z salonów, a dźwięk towarzyszący im w grze brzmi identycznie, tak jak wyglądają.

Czasami zastanawia mnie fakt, jak deweloperzy tak dokładnie przenoszą takie dźwięki do gry, by odpowiadały one konkretnym obrotom silnika. Może kiedyś poznamy na to odpowiedź. Tymczasem nie mam nic więcej do dodania jak jedynie zaprosić was do wspólnej gry. Widzimy się na szosach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *