GTA 5 Download za darmo

W 2013 roku studio Rockstar Games wydało grę GTA 5. Już wcześniej po premierze czwartej odsłony cyklu studio planowało wydać jeden większy produkt na długie lata. Jak też możemy zauważyć Rockstar nie jest za bardzo skore do zmiany lokacji i na dobrą sprawę nadal korzysta z gotowych, lecz ciągle ulepszanych projektów.

Tak jak w San Andreas mieliśmy między innymi wielkie Los Santos, w czwórce znów powrót do starego miasta Liberty City, tylko po to, by w GTA 5 Download, powrócić znowu do Los Santos, lecz jak to już wspomniałem. W mocno zmienionej formie, lecz hej. To nadal Los Santos, czyli miasto, do którego pałamy tak dużym sentymentem po wydarzeniach z GTA SA.

GTA 5 Download

Fabuła GTA 5 rozpoczyna się w North Yankton około 2004 roku, gdy Michael Townley i Trevor Philips wraz ze swoim znajomym Bradem napadają na lokalny bank. Po zgarnięciu łupu na zewnątrz czekał już oddział policji w gotowości do strzelaniny z rabusiami. Gangsterom udaje się dostać do samochodu i rozpocząć ucieczkę, jednak ta kończy się zderzeniem z pędzącym pociągiem.

Nasi protagoniści cudem przeżywają kolizję, ale na miejscu zdarzenia czekają na nich agenci federalni. Zabijają oni Brada, a Michaela mocno ranili. Wściekły Trevor po śmierci przyjaciela wpada w szał i morduje wszystkich obecnych na miejscu.


Sprawdź również: GTA San Andreas Download za darmo


Po tym zajściu ucieka i ukrywa się przez następne lata. W późniejszej fazie gry okazuje się, że cała akcja z policją i FIB była zaplanowana przez Michaela, by ten mógł usunąć się z Amerykańskiego półświatka. Poszedł on więc na układ z federalnymi i zmienił nazwisko na De Santa.

Następnie akcja przenosi się do miasta Los Santos w 2013 roku, gdzie Michael ciągle uczęszcza na psychoterapie, by zapomnieć o swoim poprzednim życiu, będąc już na emeryturze. Poznaje on tam Franklina, który był zmuszony zarekwirować auto jego syna, Jimmiego.

Niedługo później wspólnymi siłami niszczą oni dom meksykańskiego biznesmena Martina Madrazo, myśląc, że jest to dom trenera personalnego żony Michaela, z którą swoją drogą go zdradzała. Biznesmen zażądał 2,5 miliona odszkodowania od dwóch mężczyzn za zniszczenia więc zmuszeni byli przez to dokonać razem napadu na sklep jubilerski „Vangelico”. W taki sposób Michael, który marzył o spokojnym życiu na emeryturze, wrócił do gangsterskiego półświatka.

Fabuła GTA 5 jest bardzo rozległa oraz możliwa na manipulacje przez nasze wybory między trzema dostępnymi grywalnymi postaciami. Znajdziemy tutaj wiele akcji pobocznych, czy też różnych miejsc jak bary, czy kluby ze striptizem, w których możemy spędzać czas na dowolny sposób.

Poza szeroką linią fabularną w grze znajdziemy też mocno rozwinięty tryb multiplayer. Mamy tutaj do dyspozycji setki serwerów dedykowanych przez studio Rockstar, oraz wiele zewnętrznych serwerów na platformach takich jak MTA czy FiveM. Wszystkie te serwery mają jedno na celu, czyli puścić wodze wyobraźni. Możemy robić w nich, cokolwiek nam się spodoba.

Poprzez serwery FFA, gdzie wspólnie z przyjaciółmi możemy wykonywać różne zaprogramowane akcje jak napady na banki lub ucieczki z więzienia, po serwery RolePlay, które polegają na odgrywaniu ról oraz prawdziwego życia. Musimy w nich zdobyć różne kwalifikacje i podejmować różne prace, lub możemy być zwykłymi przestępcami ściganymi przez serwerową policję składającą się z innych graczy.

Sposobów na zabawę w GTA 5 za darmo jest wiele przez co, ta gra tak przyciąga. Sama linia fabularna w trybie dla jednego gracza trwa już kilkanaście godzin, a gdzie tam jeszcze całość multiplayer, która tylko na nas czeka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *