GTA San Andreas Download za darmo

Po ogromnym sukcesie GTA Vice City przyszło chwilę czekać nam na następcę serii, której przecieki już starały się ukazywać rok po premierze Vice City. Niestety wiele przecieków było mylnych i gracze, zanim otrzymali kolejną odsłonę serii musieli w 2003 roku zadowolić się grą Manhunt.

Ponownie w marcu 2004 roku ukazał się pierwszy zwiastun nadchodzącego GTA z podtytułem San Andreas. Wrzawa na temat gry wybuchła w internecie w kilka godzin. Jeśli jednak ta gra nie zrobiła na Tobie wrażenia, sprawdź inne gry na naszej stronie. I tak oto w 2004 roku, dokładnie w październiku otrzymaliśmy to czego oczekiwaliśmy. GTA San Andreas.

GTA SA Download

Czy następca Vice City podołał lub nawet przebił kultową już na dzisiejsze czasy grę? Przekonajmy się.
Głównym bohaterem gry jest Carl Johnson. W skrócie wszyscy w grze zwracali się do niego CJ. W młodości członek prężnego gangu Grove Street w Los Santos. Po śmierci jednego z jego braci postanowił on wyjechać do Liberty City w poszukiwaniu lepszego życia. Właściwa część gry rozpoczyna się w 1992 roku. Największy wróg rodziny Grove, czyli gang Ballas inicjuje atak na Grove Street, w wyniku którego ginie matka CJ’a. Carl faktem śmierci matki po 5 latach wraca do Los Santos na jej pogrzeb.

I tak oto wpadamy w sam środek wydarzeń z San Andreas. CJ, który powrócił, musi ponownie pojednać sobie swojego brata Sweeta, naszego protagonistę czekają róże trudne zadania, gdzie będzie musiał pozyskiwać nowych przyjaciół, a niektórych starych własnoręcznie zabić. Jest to gra opowiadająca świetną gangsterską historię, której zakończenie może spowodować zakręcenie się nawet łezki w oku.

Tym razem w nowej odsłonie studia Rockstar otrzymaliśmy coś czego nikt się nie spodziewał, a jednocześnie sprawdziły się czyjeś słowa, że co gdyby dano Rockstarowi więcej czasu, to czy Vice City byłoby jeszcze lepsze? San Andreas pod względem graficznym, ścieżki audio, oraz historii jest produktem kompletnym. Znajdziemy tutaj wszystko, czego chcemy. Miłość, nienawiść, walka dobra ze złem, czy też nawet współzawodnictwo.


Sprawdź również: Forza Horizon 3 Download za darmo


Całe wydarzenia dzieją się w trzech różnych miastach na terenie San Andreas. Mowa tutaj dokładnie o Los Santos jako naszej pozycji startowej oraz pierwszym mieście. Następnie przemykamy do San Fierro, by tam poznać kolejnych potężnych ludzi, którzy będą nam pomagać, by następnie przejść do Las Venturas, które chyba miało być odpowiednikiem realnego Las Vegas, by na końcu ponownie znaleźć się w Los Santos. Opowieść o rodzinie, kodeksie gangstera oraz władzy płynącej z takiej drogi życia łapie za serce każdego grającego.

W grze czeka na nas mnóstwo możliwości dobrej zabawy. Znajdziemy tutaj poza główną linią fabularną, której swoją drogą misji jest równo 100, to są także różne akcje poboczne, które dodają animuszu oraz klimatu lat 90.

Oczywiście tam, gdzie Rockstar sobie nie poradził przy produkcji przyszli z pomocą gracze. Mimo braku oficjalnego systemu multiplayer gracze poradzili sobie z tym faktem, tworząc dwa serwisy, a dokładnie Multi Theft Auto, oraz platformę SA-MP. Przyznam szczerze, że nie wiem jak z MTA, lecz w przypadku SA-MP wiem, że do dziś są tam setki aktywnych serwerów, gdzie ludzie bawią się w najlepsze, grając z przyjaciółmi, na różnych serwerach.

Osobiście przyznam, że nie znam ani jednej osoby, której wymieniając tytuł, GTA San Andreas, to nie otrzymałbym jakiejś negatywnej odpowiedzi. Gra jest na dzisiejsze czasy na tyle kultowa, że powinien znać ją każdy, bez wyjątku czy starszy, czy młodszy. Z mojej strony mogę wam ją serdecznie polecić i gwarantuję godziny świetnej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *