The Sims 2 Download za darmo

Kultowe już The Sims 2 wydane przez studio Maxis od Electronic Arts wydane zostało w 2004 roku. Już w ciągu dziesięciu dni od premiery biła ona rekordy sprzedaży.

Oszacowano, że było to ponad milion kopii, tym samym stała się wówczas najbardziej dochodowym tytułem w historii firmy. Finalnie gra chwilę przed wydaniem trójki zebrała wynik ponad 6 milionów sprzedanych kopii co było niebywałym rekordem w historii studia Maxis.

Gra po swojej premierze otrzymała wiele pozytywnych ocen od recenzentów gier wideo, co mocno wpłynęło na odbiór gry przez fanów. Na przestrzeni wielu lat gracze godzinami zagrywali się w kolejną odsłonę popularnego symulatora życia.

The Sims 2 Download

Przez następne lata aż do premiery kolejnej odsłony wydano kilka dodatków, które usprawniały grę oraz dodawały wiele nowych rzeczy do rozgrywki. Dodatki te nosiły nazwy takie jak: Na studiach, Nocne życie, Własny biznes, Zwierzaki, Cztery pory roku, Podróże, Czas wolny i Osiedlowe życie.

The Sims 2 to typowy symulator życia. Ten gatunek gier ludzie pokochali, ponieważ mogą spełnić swoje ambicje z życia realnego, które nie doszły do skutku. Kolejnym takim tytułem symulatora może być na przykład Farming Simulator 22 Download który z kolei jest o pracy farmera z bardzo obszerną pulą pojazdów do dyspozycji.

Do gry zostało także wydanych dużo dodatków z akcesoriami do gry, podobnie jak w nowszej już wersji gry, czyli The Sims 4, lecz tych już nie będę wymieniać z powodu na ich ilość, a jednocześnie znikomy wpływ na rozgrywkę.

W tej odsłonie rozwinięto mocno cały proces tworzenia sima. Dodano wiele nowych sposobów na kreowanie naszej małej wirtualnej kopii. Między innymi już z poziomu kreatora mogliśmy manipulować wiekiem naszego sima, jego rysami twarzy lub znakami szczególnymi. Fryzurą, czy też jego posturą.

W The Sims 2 dodano także po raz pierwszy fakt celów życiowych Simów lub też inaczej mówiąc kamieni milowych w życiu Sima. Odgrywają one szczególną rolę, gdyż za punkty zdobyte przez kamienie milowe możemy później kupować różne ozdoby do domu lub bardzo ciekawe rozwiązanie, jakim jest drzewo z simoleonami. Takie drzewo co kilka dni daje nam pieniądze w grze, co jest śmiesznym rozwiązaniem na kilka dodatkowych groszy.

W grze uległ zmianie dość mocno cały kreator budowania względem poprzedniej wersji The Sims 1 Download. Dodano mnóstwo nowych opcji budowy naszych wymarzonych domów. Pojawiło się wiele nowych obiektów, a wszystkie dostępne dodatki uwydatniają ten fakt poprzez dodanie coraz to kolejnych rzeczy, które możemy umieścić w naszym domu.

Nowości

Rozwinięto w grze zawody, które może podejmować nasz Sim. Dodano także wiele nowych zawodów, których może się on podejmować. Ścieżka kariery została mocno rozbudowana, przez co awansować można na o wiele więcej pozycji niż wcześniej. Wiadomo, by awansować trzeba nabyć pewnych umiejętności. Między innymi wyszczególnić możemy takie jak: logika, umiejętności kulinarne, umiejętności sportowe, charyzma, zdolności literackie. Każdy zawód będzie potrzebował innej umiejętności w celu poprawy naszej pracy i przyszłych awansów.


Sprawdź również: The Sims 1 Download za darmo


Pamiętajcie też, że ważnym jest, by przedłużyć nasz ród. Gdy nasz Sim dożyje sędziwego wieku, to po prostu odejdzie z tego wirtualnego świata, nie zostawiając nic po sobie, a nasza gra się skończy. Warto wychować potomka, który odziedziczy wszystko po naszym Simie, a do tego jest nam potrzebna inna postać, którą możemy sobie sami stworzyć w kreatorze lub poznać już gotową postać z gry.

Nie można zapomnieć też, by zrobić to odpowiednio szybko, gdyż jeżeli nasz niepełnoletni Sim pozostanie sam to opieka społeczna w grze zabierze dziecko do domu dziecka i gra zostanie zakończona w tym samym momencie.

Jedynym sposobem na odmłodzenie starego sima jest wypicie napoju odmładzającego, który możemy kupić za punkty zdobyte przez wykonywanie kamieni milowych w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *